Vyhraj příspěvek 100.000 Kč na dovolenou a splň si tak svůj cestovatelský sen. Stačí, když se registruješ a umístíš na tyto stránky fotku své osoby nebo video do 30 sekund, kterou doplníš popiskem vysněného cíle svojí cesty a důvodů, proč by si měl vyhrát. Soutěž je určena pro jednotlivce, páry i skupiny. Pokud se chystáš soutěžit s partnerem, kámošem, rodinou nebo celou partou, nezapomeň vložit skupinovou fotografii všech lidí, se kterýma na své prázdninové cestě počítáš.

Pokud chceš vyhrát, dej vědět o soutěži svým známým mailem nebo přes Facebook a popros je o jejich hlas. Na konci celé soutěže zdvojnásobíme počet hlasů všem, kteří uzavřou cestovní pojištění s Pojišťovnou VZP, a. s. na jeden rok. Pro získání dvojnásobného počtu hlasů pak stačí v průběhu soutěže poslat svoje jméno, příjmení a číslo smlouvy na e-mail soutez@mhw.cz a na konci soutěže Vám budou hlasy zdvojnásobeny.

Soutěž probíhá od 1.6. do 30.9.2012

Jak se registrovat

Registrační formulář je velmi stručný a bude po tobě chtít jen několik základních údajů. Díky nim tě budeme moci po skončení soutěže kontaktovat kvůli případné výhře. Po odeslání registrace stačí jen autorizovat registraci na tvém emailu, díky čemuž se registrace stává platnou a ty můžeš začít soutěžit.

Nahraj fotografii

Vyfoť nebo nahraj videonahrávku sebe a případné spolucestovatele a přidej krátký popisek cíle společné cesty. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, ale i vícečlenné týmy. Nezapomeň napsat, proč zrovna vám by měli návštěvníci stránky poslat svůj hlas. Alternativou k fotce může být i krátké video – dá to víc práce, ale určitě tím zaujmeš víc!

Sbírej hlasy

Nenech nic náhodě. Požádej svoje přátele na síti Facebook nebo prostřednictvím e-mailu, aby ti dali svůj hlas. Čím více hlasů, tím větší šance. Na konci celé soutěže zdvojnásobíme hlasy všem, kteří uzavřeli s PVZP, a. s. cestovní pojištění na jeden rok. Pro získání dvojnásobného počtu hlasů pak stačí v průběhu soutěže poslat svoje jméno, příjmení a číslo smlouvy na e-mail soutez@mhw.cz a na konci soutěže Vám budou hlasy zdvojnásobeny.